طراحی داخلی بسیار جذاب اتاق غذاخوری

دوشنبه 18 مرداد 1395 09:53 نویسنده: mento چاپ

عنوان : طراحی داخلی بسیار جذاب اتاق غذاخوری

طراحدکوراسیون بسیار جذاب اتاق غذاخوری ی دکوراسیون اتاق غذاخوری از مهمترین مکانها در طراحی فضای داخلی منزل به شمار می رود و دکوراسیون بسیار جذاب اتاق غذاخوری تاثیر زیادی در طراحی زیبا و منحصربفرد منزل دارد. در طراحی اتاق یا میزناهارخوری می توانید از دارایی ها شخصی یا خانوادگی خود استفاده کنید. به طور مثال، از صندلی پدربزرگ که به شما به ارث رسیده است می توانید بهره بگیرید. البته برای سازگاری آن با میز و صندلی ها، بهتر است صندلی های میز را از انواع مختلف و سبک و رنگ و شکل متفاوت انتخاب کنید تا در خانه بیانگر نوعی سلیقه و طراحی شخصی باشد.
کفپوش و مبلمان را مشکی را در اتاقی با دیوارهای سفید بچینید. میز ناهارخوری نیز اگر مشکی باشد بهتر است و ظروف دکوری روی آن را به طور زیرکانه ای سفید انتخاب کنید تا باعث دیده شدن بهتر خودشان و میز بشوند. این تضادهای رنگی است که به راحتی نظر بیننده را جلب و دلبریایی می کنند.

 در اتاق غذاخوری می توانید یکی از دیوارها را به طور کامل – از بالا تاپایین – مشکی کنید. اما این کار شرط دارد. شرط آن استفاده از نورهای طبیعی و ترکیب با رنگ سفید است تا حس خفگی به اتاق ندهد. رنگ مشکی همه نور را به خود جذب می کند و گرایش بسیاری به تخت و صاف دیده شدن دارد. بنابراین، اگر پرداخت نهایی رنگ را براق انتخاب کنید، اتاق درخشندگی بیشتری خواهد داشت.


کفپوش و مبلمان را مشکی را در اتاقی با دیوارهای سفید بچینید. میز ناهارخوری نیز اگر مشکی باشد بهتر است و ظروف دکوری روی آن را به طور زیرکانه ای سفید انتخاب کنید تا باعث دیده شدن بهتر خودشان و میز بشوند. این تضادهای رنگی است که به راحتی نظر بیننده را جلب و دلبریایی می کنند.

آیا به رنگ مشکی علاقه دارید ولی نمی خواهید دیوار و سقف خانه را تیره کنید؟ خوب به موارد دیگری فکر کنید که می توانید رنگ مشکی را به آنها تزریق کنید. به طور مثال، به درها یا تزئینات چوبی یا حتی لوستر اتاق.

اگر از طرفداران آبی خصوصا آبی تیره هستید، رنگ آبی جوهری همان رنگی است که به دنبال آن می گردید، آبی تیره رنگ بسیار شیکی است که سطح سردی آن نسبت به تناژهای روشن و ملایم آن بسیار کمتر است. اگر در دکوراسیون اتاق غذا خوری آبی تیره را با سفید یا رنگ روشن دیگری همنشین کنید، نتسجه ی اغوا کننده و جذابی را خواهید دید.

اگر تمایل دارید سقف غذا خوری شما بلندتر به نظر برسد آن را به رنگ آبی روشن در بیاورید. این کار احساس دلبازی و وسعت را در فضای شما ایجاد می کند. برای ایجاد انسجام بیشتر در دکوراسیون از همان رنگ آبی در سایر اکسسوری های فضای داخلی استفاده کنید.

اکنون که تب فوتبال و جام جهانی تند است و همه فوتبالی ها دنبال این مراسم هستند، می توانید از پالت رنگ سبز و زرد برای فضای اتاق غذاخوری در خانه خود استفاده کنید.

رنگ زرد آفتابی، گرمای خورشید را القا می کند و باعث صمیمیت بیشتر فضا می شود. سبزهای بهاری نیز علاوه بر هارمونی کامل با زرد، به دیوارهای خانه حس طبیعت و طراوت می بخشند.

اگر بخواهید می توانید نارنجی را نیز وارد بازی کنید. دیوارهایی که به رنگ نارنجی روشن هستند، گرمایی بسیار مطبوعی دارند و آرامش خاصی به انسان می دهند. این رنگ را می توان با نارنجی پررنگ تر که تُنی از قرمز در خود دارد و سبز فسفری که بیشتر حالت مات دارد، جفت کرد. این رنگ ها هارمونی بسیار خوبی با هم دارند و مسلما از گرمای محیط آرامش می گیرید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.